MA EI OLE MATKAAUTOT KUNAGI RENTINUD, KAS JUHENDATE MIND?
Jah, loomulikult! Matkaauto puhul ei ole tegelikult midagi keerulist, see on väga mugav matkamisviis. Anname põhjaliku ülevaate autot üle andes ja oleme 24h kättesaadavad kogu rendiperioodi vältel.

TINGIMUSED TUNDUVAD VÄGA KARMID, SISU ON HELE. KAS MIND OOTAB KINDLASTI LEPPETRAHV, KUI MUL KOGEMATA KORISTADES MIDAGI KAHE SILMA VAHELE JÄÄB?
Tingimused võivad tõesti karmid tunduda, kuid oleme koostanud need enda kaitseks klientide vastu, kes on pahatahtlikud või käituvad mitte heaperemehelikult.
Kui Sa oled täiesti tavaline (heas mõttes ;)) inimene, kes endast prügimäge maha ei jäta ja pahatahtlikult ei risusta, siis ei ole Sul põhjust muretsemiseks! Oleme mõistvad ja võtame oma kliente kui Inimesi. Keegi ei tee trahvi rasvaseks ununenud pliidi või mõne märkamatu toidupleki eest. Meil on endal lapsed ja mõistame perepuhkuse olemust. Õnnetusi juhtub ja alati pole neid võimalik matka tingimustes likvideerida. Õnnetuse puhul leiame õiglase kompromissi kõigi suhtes! Istmetel saad kasutada katteid, mille Sulle autosse jätame, need on masinas pestavad.

MUL ON ERISOOVE, KAS SAAME KOKKULEPPELE?
Kui Sa soovid erikokkuleppeid renditeenuse, -perioodi vms osas, siis kindlasti võta meiega ühendust! Üritame alati leida kliendile parima lahenduse! Kõik küsimused on oodatud ja oleme neile vastamas e-posti teel: rent@rubex.ee või telefoni teel +372 5523158.